خطایی رخ داده است. خطا : در حال حاضر در دسترس نیست
درباره شهید

ویژه‌برنامه هفتگی «به تماشای سرو» در منزل شهید مه آبادی
09/04/2017

| اندازه قلم     
 
 
image
رییس و کارکنان فرهنگسرای رضوان به مناسبت سالروز تولد شهید خلیل مه آبادی در ویژه‌برنامه «به تماشای سرو» میهمان خانواده این شهید والامقام هستند.

به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، در این ویژه‌برنامه که از ساعت ۱۶ تا ۱۷ دوشنبه ۲۲ اسفند ماه به مناسبت گرامی داشت سالروز تولد شهید خلیل مه آبادی در منزل این شهید والامقام برگزار خواهد شد و سیره اخلاقی و تربیتی شهید در قالب بیان خاطرات از زبان خانواده معظمش مرور می‌شود.
 
شهید خلیل مه آبادی متولد ۲۸ اسفند ماه ۱۳۴۲ در دوران نوجوانی به‌عنوان دانش‌آموز بسیجی به جبهه‌های نبرد حق علیه باطل رفت و در ۱۲ اردیبهشت ماه ۱۳۶۱ در خرمشهر به درجه رفیع شهادت رسید. پیکر پاک این شهید والامقام دوران دفاع مقدس در قطعه ۲۶ گلزار شهدای بهشت زهرا (س) به خاک سپرده شده است.
 
تکریم و بزرگداشت خانواده معظم شهدا در کنار پاسداشت آرمان‌های اصیل انقلاب اسلامی همچون (ایثار، جهاد، شهادت و مقاومت)، ثبت و ضبط خاطرات ارزشمند شهدا از زبان خانواده معظمش به منظور آشنایی شهروندان با سیره رفتاری شهدا و همچنین بازنشر این خاطرات ارزشمند از اهداف برگزاری ویژه‌برنامه هفتگی «به تماشای سرو» است.
 
تاریخ انتشار: 23 اسفند 1395
>دسته بندی:خبر مرتبط با شهدا
تعداد بازدید 861 مرتبه